VDI.ro
VDI.ro / Apartamente de vânzare Baia Mare

Filtre

Toate cartierele expand_more
Niciun cartier găsit
auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente cu 4 camere de vânzare în Baia Mare

11 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
4 camere, str. Ioan Slavici, etaj 4 - Baia Mare
Vânzare
84.000 EUR 1.254 €/mp
photo_camera 11

4 camere, str. Ioan Slavici, etaj 4

location_on Baia Mare, Sasar

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot67 mp layersEt. 4 calendar_today1970
Ioana Vaida Ioana Vaida
Das Imobiliare Das Imobiliare
Apartament cu 4 camere Ultracentral - Baia Mare
Vânzare
90.500 EUR 1.028 €/mp
photo_camera 8

Apartament cu 4 camere Ultracentral

location_on Baia Mare, Central

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot88 mp layersEt. 4 calendar_today1978
Stimpar Andra Stimpar Andra
Imobiliare Distinto Imobiliare Distinto
Apartament de vanzare cu 4 camere, Str. Moldovei-Central - Baia Mare
Vânzare
139.000 EUR
photo_camera 13

Apartament de vanzare cu 4 camere, Str. Moldovei-Central

location_on Baia Mare, Central

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot100 mp layersEt. parter calendar_today1977
Petrica Ioan Nemes Petrica Ioan Nemes
Expert Imoeval Expert Imoeval
Apartament 4 camere, zona Centrala, Unirii - Baia Mare
Vânzare
129.000 EUR 1.482 €/mp
photo_camera 6

Apartament 4 camere, zona Centrala, Unirii

location_on Baia Mare, Ultracentral

bed4 cam. bathtub1 baie square_foot87.05 mp layersEt. 1 calendar_today2024
Andra Les Andra Les
Imobiliaris Concept Imobiliaris Concept
Apartament 6 camere, zona Centrala, Unirii - Baia Mare
Vânzare
385.000 EUR 1.741 €/mp
photo_camera 7

Apartament 6 camere, zona Centrala, Unirii

location_on Baia Mare, Ultracentral

bed4 cam. bathtub1 baie square_foot221.09 mp layersEt. 1 calendar_today2024
Andra Les Andra Les
Imobiliaris Concept Imobiliaris Concept
Apartament 4 camere, zona Hortensiei - Baia Mare
Vânzare
139.000 EUR 1.589 €/mp
photo_camera 11

Apartament 4 camere, zona Hortensiei

location_on Baia Mare, Central

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot87.5 mp layersEt. 4 calendar_today1980
Mihaela Roatis Mihaela Roatis
Imobiliaris Concept Imobiliaris Concept
Apartament Serelor 4 camere, Ultracentral 87 mp - Baia Mare
Vânzare
150.000 EUR 1.724 €/mp
photo_camera 9

Apartament Serelor 4 camere, Ultracentral 87 mp

location_on Baia Mare, Ultracentral

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot87 mp layersEt. 2 calendar_today1990
Roxana Bran Roxana Bran
Expert Imoeval Expert Imoeval
Apartament 4 camere Unirii Ultracentral langa Daytona - Baia Mare
Vânzare
140.000 EUR 1.474 €/mp
photo_camera 21

Apartament 4 camere Unirii Ultracentral langa Daytona

location_on Baia Mare, Ultracentral

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot95 mp layersEt. 4 calendar_today1990
Roxana Bran Roxana Bran
Expert Imoeval Expert Imoeval
Apartament 300 mp in vila, zona Aleea Romana - Baia Mare
Vânzare
350.000 EUR 1.167 €/mp
photo_camera 10

Apartament 300 mp in vila, zona Aleea Romana

location_on Baia Mare, Orasul Vechi

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot300 mp layersEt. parter calendar_today1990
Andra Les Andra Les
Imobiliaris Concept Imobiliaris Concept
Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2 - Baia Mare
Vânzare
145.000 EUR 1.813 €/mp
photo_camera 25

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2

location_on Baia Mare, Garii

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot80 mp layersEt. 2 calendar_today1970
Raluca Cristina Moraret Raluca Cristina Moraret
Expert Imoeval Expert Imoeval
Apartament 4 camere, 82 mp utili, parter si  garaj - Baia Mare
Vânzare
122.000 EUR
photo_camera 8

Apartament 4 camere, 82 mp utili, parter si garaj

location_on Baia Mare, Central

bed4 cam. bathtub1 baie square_foot82 mp layersEt. parter