VDI.ro

Balotesti - Teren intravilan cu toate utilitatile

Balotesti

499.900 EUR

Balotesti - Teren intravilan cu toate utilitatile

location_on Balotesti, Bucuresti Ilfov

499.900 EUR
57 EUR/mp
ID: VDI662.1226224 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 24 vizualizări
Balotesti - Teren intravilan cu toate utilitatile - foto 1
Balotesti - Teren intravilan cu toate utilitatile - foto 2
Balotesti - Teren intravilan cu toate utilitatile - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 8,700 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Teren Intravilan ndash; Balotesti
Suprafata: 8.700 mp (front stradal de 30 metri).
Posibilitate extindere: Suprafata poate fi extinsa pana la 20.700 mp, oferind flexibilitate pentru proiecte mai mari. Utilitati: Terenul este dotat cu toate utilitatile necesare (apa, curent, gaz, canalizare) Locatie privilegiata: zona in plina dezvoltare, la doar cativa kilometri de Bucuresti. Accesibilitate excelenta: Proximitate imediata de autostrazile A0 (Centura Bucuresti) si A3 (spre Ploiesti si Brasov), facilitand conexiuni rapide catre capitala si alte orase importante.Potential de Dezvoltare
Destinatie: Ideal pentru proiecte rezidentiale (case, vile, ansambluri de locuinte) .Investitie viabila: Cresterea continua a cererii de locuinte si spatii comerciale in zona Balotesti, datorita dezvoltarii infrastructurii si accesului facil la autostrazi.
Indicatori urbanistici locuinte: POT 30%, CUT 0.8, P+2
Indicatori urbanistici servicii: POT 50%, CUT 1, H=10m
Strada in curs de modernizare, conform Hotarari Consiliului Local Balotesti.
Acest teren reprezinta o sansa unica de investitie intr-o zona in plina dezvoltare. Nu ratati aceasta oportunitate!
Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, va stau la dispozitie!
ID intern: TET0018661

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1226224
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 8,700 mp
Preț/mp 57 EUR/mp

location_on Localizare

Balotesti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

Prețul pe piață

Preț cerut: 499.900 €
32.000 € 4.550.000 €
Medie zonă:631.671 €