ID: VDI643.1232726

Metrou Dim. Leonida || Garsoniera Mobilata-Utilata

Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
60.000 EUR · 2.308 EUR/mp
Liviu Prodan
Alliance Rezidential
0739 922 880
prodanliviub1@gmail.com
1
Camere
1
Bai
26 mp
Suprafata
2
Etaj
2015
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare o garsoniera, decomandata, situata in Popesti Leordeni, Strada Oituz , intr-un imobil construit in anul 2015 , disponibil la etajul 2 din 4, fara lift, cu o suprafata utila de 26 mp. 10 minute distanta fata de statia de metrou Dimitrie Leonida.Garsoniera se vinde complet mobilata si utilata Pret: 60.000 EuroZona linistita, cu acces rapid catre metrou Dimitrie Leonida, magazine, cafenele si restaurante.Pentru mai multe detalii si vizionari 0739922880
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila26 mp
Suprafata construita26 mp
Camere1
Bai1
Etaj2
An constructie2015