ID: VDI316.1232139

RECO Apartament in bloc nou, Baile Felix

Baile Felix, Bihor
92.900 EUR · 1.935 EUR/mp
Roland Lakatos
Reco Imobiliare
0747589242
l.roland@recoimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
48 mp
Suprafata
2
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
RECO Imobiliare va propune spre vanzare#HE02 Apartament 2 camere, situat in zona Baile Felix, in ansamblul rezidential nou construit in anul 2023 Apartamentul este situat intr-un bloc nou, dotat cu lift, si dispune de o compartimentare decomandata, fiind ideal atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie.Suprafata utila: 48mpCompartimentare:- living open space cu bucataria- dormitor- hol- baie- balconLoc de parcare inclusAcces la piscina exterioara (pe baza de abonament lunar)Zona linistita, aproape de facilitati si atractii turisticeIdeal pentru familie, cuplu sau investitie sigura in cea mai cautata statiune balneara din vestul tarii. Pret: 92900EURPentru informatii si vizionari sunati la 0376.443.700
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila48 mp
Suprafata construita56 mp
Camere2
Bai1
Etaj2
An constructie2023