ID: VDI643.1232100

Garsoniera la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida | Comision 0%

Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
80.000 EUR · 2.730 EUR/mp
Laurentiu Bucur
Alliance Rezidential
0739922870
ionutlaurentiubucur25@gmail.com
1
Camere
1
Bai
29.3 mp
Suprafata
6
Etaj
2019
An constructie
Descriere:
Garsoniera cocheta de vanzare pe Soseaua Berceni nr. 5 ndash; locatie excelenta, la doar 1 minut de mers pe jos pana la metrou Dimitrie Leonida! Situata la etajul 6 din 7, aceasta garsoniera luminoasa si bine compartimentata are o suprafata de 29 mp, fiind alegerea ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul ofera confort, liniste si acces rapid catre toate punctele de interes: magazine, farmacii, restaurante, mijloace de transport si centre comerciale. Zona este in continua dezvoltare, foarte apreciata pentru accesibilitate si conexiuni rapide catre oras. Etaj 6/7 Suprafata: 29 mp La 1 minut de metrou Dimitrie Leonida Ideal pentru locuit sau investitie Pret fix: 80.000 euro; Comision 0% pentru cumparator O proprietate practica, intr-o zona excelenta, pregatita sa devina bdquo;acasa pentru noul proprietar!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila29.3 mp
Suprafata construita29.3 mp
Camere1
Bai1
Etaj6
An constructie2019