ID: VDI58.1231392

Apartament 4 camere Costin Georgian

Bucuresti, Costin Georgian, Bucuresti Ilfov
199.999 EUR · 2.381 EUR/mp
Daniela Rogoz
Crimob
0770329009
danielarogoz@crimob.ro
4
Camere
2
Bai
84 mp
Suprafata
7
Etaj
1984
An constructie
Descriere:
ID intern: 368259. Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, confort , situat in zona Costin Georgian, reper , intr-un imobil construit in anul 1984, disponibil la etajul 7 din 8, cu o suprafata de 88 mp, baie, balcon, bucatarie. Imobilul este situat in apropiere de piata, statie STB, scoli, gradinita. Vizionarea acestui imobil se face doar in baza semn?rii unui acord de vizionare conform codului civil, art 2.096-2.102 republicat. Se percepe comision 2%. Politica agentiei este de a optimiza negocierea pretului in raport cu comisionul.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila84 mp
Suprafata construita88 mp
Suprafata teren88 mp
Camere4
Bai2
Etaj7
An constructie1984