ID: VDI643.1231296

Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park

Bucuresti, Metalurgiei, Bucuresti Ilfov
113.000 EUR · 2.369 EUR/mp
Alexandra Babanescu
Alliance Rezidential
0783002568
babanescualexandra@gmail.com
2
Camere
1
Bai
47.7 mp
Suprafata
1
Etaj
2022
An constructie
Descriere:
Apartament 2 camere de vanzare - TMC Park Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential TMC Park, intr-un bloc construit in anul 2022. Proprietatea este amplasata la etajul 1 din 7 si beneficiaza de o compartimentare eficienta, fiind ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 48 mp Etaj 1 din 7 Bloc construit in 2022 Complet mobilat si utilat Boxa in proprietate inclusa Finisaje moderne Apartament luminos si bine intretinut Disponibil imediatLocuinta se vinde complet mobilata si utilata, cu exceptia uscatorului de rufe. Complexul TMC Park ofera acces facil catre mijloace de transport, centre comerciale, supermarketuri, scoli si alte puncte de interes. Pret: 113.000 euro negociabil Vizionari si detalii suplimentare la : 0783.002.568 Alexandra Babanescu
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila47.7 mp
Suprafata construita53.6 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2022