ID: VDI9.1228844

Resita Spatiu Comercial Zona Centrala

Resita, Central, Caras Severin
43.000 EUR · 1.720 EUR/mp
Carmen Culcea
ACTIV IMOB - CASA te bucuri
0747299251
daniel.serban@activimob.ro
1
Camere
25 mp
Suprafata
parter
Etaj
1963
An constructie
Descriere:
RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI: <br><br> - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul cu ajutorul nostru. Vizioneaza 13 fotografii pe site-ul propriu al agentiei.<br><br> - Suntem agentia cu cel mai mare numar de consultanti imobiliari, 12 agenti autorizati lucreaza pentru identificarea nevoii fiecarui client, acoperim tot Judetul Caras Severin si Lugoj.<br><br> - Cumparatorul ne suna, alege unul din cele peste 300 de produse imobiliare, iar noi ne ocupam chiar de tot pana deveniti proprietar, inclusiv de Credit Imobiliar.<br><br> RECOMANDARI PENTRU VANZATORI:<br><br> - Detinem departament cu buget alocat pentru promovarea fiecarui produs scos la vanzare, sunteti la noi pe site-ul oficial al judetului CS, sunteti peste tot, zilnic pe 8 site-uri de imobiliare, filmari video, filmari cu drona, actualizari l...
Tip proprietateSpatii Comerciale
TranzactieVanzare
Suprafata utila25 mp
Suprafata construita30 mp
Camere1
Etajparter
An constructie1963