Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1228634
Garsoniera etajul 2 zona Craiter
Brasov, Craiter, Brasov
49.900 EUR
· 2.079 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
1
Camere
1
Bai
24 mp
Suprafata
2
Etaj
1982
An constructie
Descriere:
Garsoniera situata in zona Craiter, etajul 2/4Compusa din camere, bucatarie, hol, balcon, baieDotari: gresie, faianta, parchet, termopanLibera la vanzarePentru detalii suplimentare si vizionare, va rugam sa ne contactatiID intern: RTI8073
Tip proprietate
Garsoniere
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
24 mp
Suprafata construita
30 mp
Camere
1
Bai
1
Etaj
2
An constructie
1982