ID: VDI316.1227562

RECO apartament 2 camere in Decebal

Oradea, Decebal, Bihor
86.900 EUR · 1.671 EUR/mp
Adrian Ionescu
Reco Imobiliare
0722265524
i.adrian@recoimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
52 mp
Suprafata
3
Etaj
1985
An constructie
Descriere:
Apartament decomandat gata de mutat !ID5670#IA110 RECO Imobiliare va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Decebal, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 52 mp utili , suprafata construita 59 mp . Apartamentul se vinde mobilat si utilat , parchet din lemn masiv , gresie , faianta in baie si bucatarie , aer conditionat in living si dormitor . Compartimentare imobilului - Living , dormitor , hol , bucatarie mare cu balcon inchis , baie cu cada . Imobilul se situeaza intr-o zona cautata si linistita , fiind aproape de mijloacele de transport in comun , scoli , magazine si piata agroalimentara . Pret - 86,900 EUR inf tel - 0376.443.700 - pentru mai multe detalii va asteptam cu drag la vizionare .
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila52 mp
Suprafata construita59 mp
Camere2
Bai1
Etaj3
An constructie1985