ID: VDI516.1221754

CASA CEFA | TEREN DUBLU FRONT| TOATE UTILITATILE

Cefa, Bihor
39.900 EUR · 512 EUR/mp
Antonia Ardelean
UP Imobiliare
0741061347
antonia@upimobiliare.ro
4
Camere
78 mp
Suprafata
1967
An constructie
Descriere:
UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa situata la strada asfaltata in localitatea CEFA, judetul Bihor.Proprietatea are dublu front stradal, fiind pe colt.Casa este constructie din caramida, exista anexe gospodaresti.Compusa din: 3 camere + bucatarie +holUtilitatile casei sunt: curent (racordat), apa, gaz, canalizarea (in fata)Suprafata construita: 98 mp Suprafata utila: 78 mpSuprafata teren total: 1.654mpFront: 18 mlSituata intr-o zona foarte linistita, nu se afla la principala.Imobilul se vinde in starea in care se afla.Se poate achizitiona doar casa cu teren de 795 mp la pretul afisat.In cazul in care se doreste toata suprafata terenului de 1.654 mp, pretul este de 59.900 euro negociabil .Pret: 39.900 euro negociabil 0% COMISIONTelefon: 0741 061 347 - Antonia Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila78 mp
Suprafata construita98 mp
Suprafata teren795 mp
Camere4
An constructie1967