ID: VDI199.1221546

BAZA 3 APARTAMENT 4 CAMERE ETAJ INTERMEDIAR

Iasi, Baza 3, Iasi
91.500 EUR · 1.346 EUR/mp
Catalin Zelinca
Stil Imobil
0753.950.950
catalinz@stilimobil.ro
4
Camere
1
Bai
68 mp
Suprafata
3
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Baza 3, intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 68 mp. ID intern: 31965..CE CASTIGI DACA ALEGI SOLUTIILE IMOBILIARE STIL IMOBIL:Respect pentru timpul tau pretios ndash; nu ne consideram numarul 1 in domeniu insa ne straduim si facem tot posibilul pentru a satisface cele mai exigente asteptari si pentru a fi cat mai eficienti in gasirea unei solutii potrivite fara a pierde timpul dumneavoastra pretios si nici timpul nostru la fel de pretiosExpertiz#259; ndash; activam pe piata imobiliara de peste 19 ani am facut si facem asta zi de zi 10 ore pe zi 6 zile din 7.Sprijin ndash; ne consideram consilieri imobiliari scopul nostru fiind de a identifica si a satisface nevoile clientilor nostri intr-un mod cat mai eficient si punctualSolu#539;ii clare ndash; venim in intampinarea clientilor nostri cu solutii concrete personalizate nu sugestii gener...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila68 mp
Suprafata construita68 mp
Camere4
Bai1
Etaj3
An constructie1978