ID: VDI355.1221172

Garsoniera Moderna Fagaras

Fagaras, Sud-Est, Brasov
19.000 EUR · 594 EUR/mp
Simona Serban
Sweet House
0727645875
simonamioara17@gmail.com
1
Camere
1
Bai
32 mp
Suprafata
3
Etaj
Descriere:
Garsonier#259; Modern#259; #537;i Cocheta ndash; De Vacirc;nzare icirc;n F#259;g#259;ra#537; Sweet House Imobiliare v#259; propune spre vacirc;nzare o locuin#539;#259; quot;la cheiequot;, ideal#259; pentru cei care caut#259; confort, eficien#539;#259; energetic#259; #537;i un design contemporan. Situat#259; icirc;ntr-o zon#259; accesibil#259;, aceast#259; garsonier#259; a fost renovat#259; integral pentru a oferi standarde de locuire moderne. Repere Principale: Design Modern: Mobilat#259; cu bun gust, oferind o atmosfer#259; cald#259; #537;i primitoare. Spa#539;iu Optimizat: De#537;i este o garsonier#259;, compartimentarea inteligent#259; ofer#259; o senza#539;ie de spa#539;iu #537;i libertate de mi#537;care. Siguran#539;#259; #537;i Calitate: Instala#539;ia electric#259; a fost complet schimbat#259;, eliminacirc;nd orice grij#259; tehnic#259; pentru noii proprietari. Eficien#539;#259; Termic#259;: Garsoniera beneficiaz#259; de izola#539;ie exterioar#259;/interioar#259;, asig...
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila32 mp
Suprafata construita38 mp
Camere1
Bai1
Etaj3