ID: VDI560.1219429

Apartament 2 camere Garii- Victoriei

Brasov, Garii, Brasov
107.900 EUR · 2.248 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
48 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament semidecomandat, situat pe Bulevardul Victoriei,etaj intermediar, bloc cu lift, in apropiere de Piata Dacia si Gara Brasov. Compus din 2 camere, bucatarie, baie, balcon Dotari: centrala termica proprie, termopan, gresie, faianta, parchet, ID intern: RTI7707
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila48 mp
Suprafata construita58 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1980