ID: VDI559.1219315

Apartament 3 camere cf 1 semidecomandat in zona Crang

Buzau, Crang, Buzau
79.990 EUR · 1.503 EUR/mp
Dan Olteanu
PRO IMOB
0773823790
olteanu.dan@proimob.ro
3
Camere
1
Bai
53.21 mp
Suprafata
3
Etaj
1972
An constructie
Descriere:
Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere cf 1 semidecomandat situat in zona Crang. Loca#539;ie: zona Crang, ora#537; Buzau Tip apartament: 3 camere Suprafa#539;#259;: 53,21 mp Etaj: 3 din 4 Compartimentare: semidecomandat An construc#539;ie: 1972 Structur#259;: beton Pre#539;: 79 990 euro negociabil Dot#259;ri #537;i beneficii: Finisaje de calitate Mobilat si utilat complet Balcon Central#259; proprie Apartamentul beneficiaza de loc de parcare Avantaje: Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, centre comerciale, parcuri(Parcul Crang) Disponibil imediat Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB ndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila53.21 mp
Suprafata construita68.33 mp
Camere3
Bai1
Etaj3
An constructie1972