ID: VDI410.1217895

Vanzare casa zona Centrala

Ploiesti, Central, Prahova
200.000 EUR · 1.818 EUR/mp
Emanuel Paun
Discount Imobiliare
0773900300
office.ematimobiliare@gmail.com
6
Camere
3
Bai
110 mp
Suprafata
parter
Etaj
1922
An constructie
Descriere:
Casa zona centrala strada Praga. Proprietatea din ofert#259; este prev#259;zut#259; 6 camere, trei bai, bucatarie, camara, beci generos, cu suprafa#539;a construita de 71,50 mp #537;i este dispus#259; pe un teren in suprafat#259; de 420 din care 130 mp indivizi cu un front stradal de 21 ml. Propietatea beneficiaza de posibilitatea locuirii a doua familii deoarece detine o intrare separate pentru o camera de zi, dormitor si baie. Beneficiaz#259; de o pozi#539;ie excelent#259; astfel icirc;ncacirc;t noii proprietari se pot bucura de mi#537;care in aer liber, plimb#259;ri, relaxare.Este construita in anul 1922 cu fundatie de beton, caramida si planseu din lemn, izolat#259; termic, acoperi#537;ul din tabl#259;, iar reconsolidata si mansardata in 2005. Este prev#259;zut#259; cu central#259; termic#259;. In curte exist#259; un loc de parcare pentru ma#537;in#259;. Compartimentare: Decomandat. Modalitati de plata: Cash sau Credit Imobiliar
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila110 mp
Suprafata construita420 mp
Suprafata teren420 mp
Camere6
Bai3
Etajparter
An constructie1922