ID: VDI1.1217026

Vila de vanzare Lunca Cetatuii,

Iasi, Lunca Cetatuii, Iasi
140.000 EUR · 667 EUR/mp
Mircea Andrei Burescu
Fidelia Casa
0746.222.244
mircea.burescu@fideliacasa.ro
6
Camere
2
Bai
210 mp
Suprafata
2014
An constructie
Descriere:
Descriere detaliataCompania imobiliara FideliaCasa va propune spre vanzare o vila in Lunca Cetatuia. Amplasare si BeneficiiAmplasarea este superba, oferindu-va liniste, intimitate si, in acelasi timp, acces usor catre toate zonele de interes. Caracteristici ale ImobiluluiConstructie: Realizata din stalpi de beton si zidarie, termoizolata la interior cu vata de 5 cm si la exterior cu polistiren de 5 cm.Suprafata utila: 240 mpTeren: 500 mpAnul constructiei: 2014Materiale: Materiale de cea mai buna calitate, majoritatea importate din Spania.Facilitati: Platforma betonata pentru masina. CompartimentareParter:Living2 dormitoareBaieBucatarie cu debara generoasa, folosita ca spatiu de depozitareTerasa cu o priveliste minunata Etaj:Living foarte generos3 dormitoare, dintre care unul cu acces pe balconBaie Alte DetaliiVila se vinde partial mobilata. Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, va asteptam cu drag!
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila210 mp
Suprafata construita240 mp
Suprafata teren500 mp
Camere6
Bai2
An constructie2014