ID: VDI548.1216429

Garsoniera transformata în ap. 2 camere, E3, lânga spital

Tulcea, E3, Tulcea
46.000 EUR · 1.302 EUR/mp
Imob Andrei
Imob Andrey
0748843391
office@imobandrey.ro
2
Camere
1
Bai
35.32 mp
Suprafata
4
Etaj
1990
An constructie
Descriere:
V#259; propunem spre vacirc;nzare o garsonier#259; modificat#259; icirc;n apartament cu 2 camere decomandate, situat#259; icirc;n cartierul E3, icirc;n apropierea spitalului. Locuin#539;a este amplasat#259; la etajul 4 #537;i are o suprafa#539;#259; util#259; de 35,32 mp, fiind potrivit#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie. Apartamentul este pozi#539;ionat icirc;ntr-o zon#259; foarte bun#259;, aproape de #537;coli, magazine, restaurante #537;i institu#539;ii. Se vinde complet mobilat #537;i utilat, dispune de central#259; termic#259; pe gaz, aer condi#539;ionat #537;i geamuri termopan. Blocul este bine icirc;ntre#539;inut #537;i lini#537;tit. Pre#539;: 46.000 Euro ! 0748 843 391 Andrei https://www.imobandrey.ro/
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila35.32 mp
Suprafata construita35.32 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1990