ID: VDI518.1214565

Casa Sacele

Sacele, Cernatu, Brasov
148.000 EUR · 1.345 EUR/mp
Gabi Apetroaei
Decent Imobiliare
0723.686.639
gabi@decent.ro
4
Camere
110 mp
Suprafata
2007
An constructie
Descriere:
Decent Real Estate va propune spre vanzare o casa individuala situata in zona Cernatu a municipiului Sacele, Casa, avand 4 camere cu o suprafata utila 110 mp si o suprafata teren 569 mp. Imobilul are amprenta la sol 65 mp. Are structura din caramida si geamuri termopan la toate ferestrele. Este construita in anul 2007, dispusa astfel: la parter sunt 2 camere, baie si bucatarie, iar la mansarda, cu intrarea separata sunt 2 camere. Interiorul necesita finalizare la bucatarie si baie. In curte sa mai afla si o casa batraneasca, avand 2 camere, construita in 1901. Pretabil . ID intern: X34T38199. La Decent Real Estate, suntem dedicati sa oferim servicii imobiliare complete, de la consultanta si tranzactii imobiliare, la reprezentare icirc;n vacirc;nzare si cumparare, evaluari de proprietati, managementul investitiilor si asistenta juridica de specialitate.Cu o experienta solida de 16 ani pe piata imobiliara, ne-am specializat pe segmente de piata, cartiere si zone specifice, astfel ici...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila110 mp
Suprafata construita110 mp
Suprafata teren569 mp
Camere4
An constructie2007