ID: VDI387.1213089

Vanzare apartament 3 camere Obor

Bucuresti, Obor, Bucuresti Ilfov
96.200 EUR · 1.503 EUR/mp
Rolando Fulvio
7R Studio
0770597814
office@7rstudio.ro
3
Camere
1
Bai
64 mp
Suprafata
5
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat in cartierul Obor ,zona Masina de paine, intr-un imobil, construit in anul 1970, fara risc, confort 1, semidecomandat, etaj 5 din 10, avand suprafata totala de 69 mp si suprafata utila de 64 mp, cu 1 baie si 1 balcon. Apartamentula fost renovat intregral acuma cateva ani, incluziv toata instalatia electrica si sanitara, si are montate rulouri exteriore pentru toate ferestrele. ID intern: 7R-1055.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila64 mp
Suprafata construita69 mp
Camere3
Bai1
Etaj5
An constructie1970