ID: VDI339.1212705

OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16

Satu Mare, Micro 16, Satu Mare
44.000 EUR · 807 EUR/mp
Cristian Piscoran
Caserom
0758982828
investconsultimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
54.5 mp
Suprafata
2
Etaj
1985
An constructie
Descriere:
Descoper#259; confortul unui apartament primitor, situat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i bine conectat#259; din municipiul Satu Mare, icirc;n cartierul Micro 16, pe strada Bracirc;ndu#537;a G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat ofer#259; un echilibru ideal icirc;ntre func#539;ionalitate #537;i intimitate, fiind alegerea perfect#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie. Cu o suprafa#539;#259; util#259; de 54,5 mp, locuin#539;a este inteligent compartimentat#259; pentru a valorifica fiecare spa#539;iu. Accesul se face printr-un hol generos, care conduce spre o buc#259;t#259;rie practic#259;, dotat#259; cu debara pentru depozitare suplimentar#259;. Camera de zi este luminoas#259; #537;i primitoare, oferind acces direct c#259;tre balcon mdash; locul perfect pentru momente de relaxare. Dintr-un al doilea hol se face trecerea c#259;tre dormitorul confortabil #537;i baie, asiguracirc;nd astfel un plus...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila54.5 mp
Suprafata construita62 mp
Camere2
Bai1
Etaj2
An constructie1985