ID: VDI553.1211693

Apartament 2 camere Valea Lupului

Iasi, Popas Pacurari, Iasi
175.000 EUR · 3.125 EUR/mp
Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
gabriela.ciobanu21@yahoo.com
2
Camere
2
Bai
56 mp
Suprafata
parter
Etaj
2000
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Valea Lupului. Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 56 mp Etaj: 3 Constructie bloc: 2000Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Aer conditionat Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2445
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila56 mp
Suprafata construita56 mp
Camere2
Bai2
Etajparter
An constructie2000