ID: VDI553.1211674

Garsoniera in zona Tatarasi

Iasi, Tatarasi, Iasi
27.000 EUR · 2.455 EUR/mp
Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
alexandra_david83@yahoo.com
1
Camere
1
Bai
11 mp
Suprafata
parter
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare o garsoniera in zona Tatarasi Caracteristici: Compartimentare: OpenSpace Suprafata: 11 mp Etaj: Parter in bloc cu 4 etaje An constructie bloc: 1970Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2451
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila11 mp
Suprafata construita11 mp
Camere1
Bai1
Etajparter
An constructie1970