ID: VDI587.1210991

APARTAMENT 3 CAMERE CENTRUL CIVIC , JUDETEAN

Brasov, Judetean, Brasov
199.999 EUR · 2.564 EUR/mp
Septimiu Corneanu
Palestral Imobiliare
0745198045
office@palestralimobiliare.ro
3
Camere
2
Bai
78 mp
Suprafata
4
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
De vanzare apartament decomandat de 3 camere, situat intr-o locatie excelenta, in Centrul Civic al Brasovului. Cu o suprafata utila de 78 mp, la care se adauga doua balcoane generoase (6mp fiecare) inchise cu tamplarie noua si incalzite, aceasta locuinta ofera un mix perfect intre confort, functionalitate si accesibilitate. Caracteristici principale: Compartimentare inteligenta: 2 dormitoare, living spatios, bucatarie inchisa, 2 bai, hol si 2 balcoane mari , Renovat premium integral in 2024 - tamplarie PVC Salamander, instalatii electrice noi, instalatii sanitare noi, centrala termica noua + calorifere noi, usi noi premium - singura exceptie fiind superbul parchet auriu original care a fost reconditionat in totalitate. , Spatii suplimentare: garaj INDIVIDUAL: 15mp (cu apa si curent) + boxa la parter pentru depozitare eficienta 3MP (biciclete, carucioare, spatiu de camara); Complet mobilat si utilat: mobilier modern NOU, finisaje de calitate si electrocasnice NOI (masina spalat rufe c...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila78 mp
Suprafata construita85 mp
Camere3
Bai2
Etaj4
An constructie1978