Garsoniera moderna 27 mp | Zona Bobocica |Sector 2
Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov
52.000 EUR
· 1.926 EUR/mp
Easy Vision
Easy Vision
0750222208
contact@easyvision.ro
1
Camere
1
Bai
27 mp
Suprafata
5
Etaj
2015
An constructie
Descriere:
Garsonier#259; modern#259; 27 mp | Central#259; proprie | Etaj 5
Garsonier#259; modern#259;, decomandat#259;, situat#259; in zona Bobocica la etajul 5 icirc;ntr-un bloc mansardat construit icirc;n anul 2015 (f#259;r#259; lift). Locuin#539;a are finisaje simple #537;i este potrivit#259; pentru locuit sau investi#539;ie.
bull; Suprafa#539;#259;: 27 mpbull; Compartimentare: decomandat#259;bull; Etaj: 5bull; An construc#539;ie: 2015bull; Bloc mansardat, f#259;r#259; lift
Dot#259;ri:bull; Central#259; termic#259; propriebull; Aer condi#539;ionatbull; Ma#537;in#259; de sp#259;latbull; Cuptor electricbull; Plit#259; gaz
Zona ofer#259; acces rapid c#259;tre restaurante, cafenele, magazine, #537;coli #537;i gr#259;dini#539;e.Transport facil: autobuzele 123 #537;i 135, iar sta#539;iile de metrou Dristor, Nicolae Grigorescu #537;i Mihai Bravu se afl#259; la aproximativ 15ndash;20 minute de mers.
Icirc;n apropiere se g#259;sesc parcuri #537;i spa#539;ii verzi pentru relaxare.
Se poate prelua loc...