ID: VDI616.1207556

CASA 3cam 2bai beci MOBILATA SI UTILATA TOMESTI

Iasi, Tomesti, Iasi
179.500 EUR · 2.112 EUR/mp
Lica Proca
Dsf Imobiliare
0748379441
licaproca1974@yahoo.com
3
Camere
2
Bai
85 mp
Suprafata
2024
An constructie
Descriere:
Cas#259; modern#259;, complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, construit#259; icirc;n 2024 V#259; propunem spre vacirc;nzare o cas#259; deosebit#259;, construit#259; din c#259;r#259;mid#259; icirc;n anul 2024, ideal#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc confort, func#539;ionalitate #537;i lini#537;te. Proprietatea este amplasat#259; pe un teren de 400 mp, amenajat cu gazon, #537;i se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, gata de mutare. Compartimentare eficient#259;: 3 camere 2 dormitoare Living spa#539;ios, cu ie#537;ire direct#259; pe teras#259; Buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259; cu u#537;i glisante 2 b#259;i cu geam: una cu cabin#259; de du#537; #537;i una cu cad#259;Dot#259;ri #537;i beneficii: GARAJ spa#539;ios cu u#537;#259; ac#539;ionat#259; prin telecomand#259; Beci Teras#259; Pod pentru depozitare Spa#539;iu special amenajat pentru c#259;#539;ei (padoc/cusca) Central#259; pe gaz cu icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; Sist...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila85 mp
Suprafata construita96 mp
Suprafata teren400 mp
Camere3
Bai2
An constructie2024