3 CAMERE 2 BĂI - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€
Berceni, Centura, Bucuresti Ilfov
130.000 EUR
· 1.512 EUR/mp
Bianca Bajan
Alliance Rezidential
0729 233 211
bianca.bajan14@gmail.com
3
Camere
2
Bai
86 mp
Suprafata
2026
An constructie
Descriere:
3 CAMERE 2 B#258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000euro;371mp teren 86mp Utili + 19.30mp TerasaCentral#259; + Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; Gaz #537;i curent Fos#259; septic#259; cu drenaj, put Casa de preda la cheie, complet finisat#259; Pret 130.000euro;0729.233.211 disponibil #537;i pe WhatsApp