ID: VDI643.1205316

Casa moderna Trend Rezidence

Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov
305.000 EUR · 2.103 EUR/mp
Adrian Tiganila
Alliance Rezidential
0739 922 890
adrian.tiganila.alliance@gmail.com
4
Camere
2
Bai
145 mp
Suprafata
1
Etaj
2017
An constructie
Descriere:
Casa moderna de vanzareSituata intr-un ansamblu de case, inchis cu bariera, aceasta casa este perfecta pentru o familie, oferind confortul necesar pentru un trai relaxant si linistitAn 2017Suprafata totala utila 145 mpSuprafata teren 200 mpSe poate vinde si mobilata la pretul de 320 000 euroPanouri fotovoltaice 8 kw si baterie de 16 kwStatie de incarcare masina electricaPret 305 000 euro - COMISION 0Pentru detalii si vizionari 0739922890 - Adrian - Alliance Rezidential
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila145 mp
Suprafata construita145 mp
Suprafata teren200 mp
Camere4
Bai2
Etaj1
An constructie2017