VDI.ro

Studio zona Centrala

Brasov, Central

194.000 EUR

Studio zona Centrala

location_on Brasov, Central, Brasov

194.000 EUR
3.880 EUR/mp
ID: VDI560.1219777 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 9 vizualizări
Studio zona Centrala - foto 1
Studio zona Centrala - foto 2
Studio zona Centrala - foto 3
Studio zona Centrala - foto 4
Studio zona Centrala - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1980 home 60 mp constr.

Descriere

Apartament tip studio ndash; central
Se ofer#259; spre vacirc;nzare un apartament tip studio, situat icirc;n zona central#259; a Bra#537;ovului, Proprietatea este amplasat#259; la etajul 3/3 al unui imobil tip vil#259; #537;i dispune de o suprafa#539;#259; util#259; de 50 mp.
Locuin#539;a beneficiaz#259; de o orientare sudic#259;, cu vedere direct#259; c#259;tre Cetatea Medieval#259; a Bra#537;ovului, oferind un peisaj spectaculos #537;i lumin#259; natural#259; pe tot parcursul zilei.Include un balcon deschis, amenajat cu mobilier pentru exterior, precum #537;i acces la curtea interioar#259; a imobilului, icirc;n suprafa#539;#259; total#259; de 700 mp, din care 70 mp icirc;n cota proprie, ideal#259; pentru relaxare icirc;n aer liber.Apartamentul se vinde complet mobilat #537;i utilat, conform fotografiilor.Detalii suplimentare:
Etaj: 3/3
Tip imobil: vil#259; reabilitat#259;
Suprafa#539;#259; util#259;: 50 mp
Balcon + curte proprie
Orientare: sudic#259;
Vedere panoramic#259; c#259;tre Cetatea Bra#537;ovului
ID intern: RTI7368

Detalii proprietate

ID anunț VDI560.1219777
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 50 mp
Suprafață construită 60 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 1980
Preț/mp 3.880 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 194.000 €
15.000 € 194.000 €
Medie zonă:70.173 €