VDI.ro

Camera MOBILATĂ, PODU ROȘ Jumbo

Iasi, Podu Ros

18.500 EUR

Camera MOBILATĂ, PODU ROȘ Jumbo

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

18.500 EUR
1.321 EUR/mp
ID: VDI553.1232257 | Publicat: 21.05.2026 | Actualizat: 1 oră în urmă | 1 vizualizări
Camera MOBILATĂ, PODU ROȘ Jumbo - foto 1
Camera MOBILATĂ, PODU ROȘ Jumbo - foto 2
Camera MOBILATĂ, PODU ROȘ Jumbo - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 14 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1980 home 15 mp constr.

Descriere

18.500euro; CAMER#258; MOBILAT#258; Icirc;N PODU RO#536; Jumbo
Va prezentam spre vacirc;nzare o camer#259; situat#259; la etajul 2, pozi#539;ionat#259; icirc;n zona Podu Ros-Jumbo.
Loca#539;ie: Podu Ro#537; - zona
Etaj: Etajul 2
Stare: Se vinde complet mobilat#259; (gata de locuit sau de icirc;nchiriat)
De ce s#259; cumperi aceast#259; proprietate?
Loca#539;ie : La doar cacirc;teva minute de Palas Mall, facult#259;#539;i #537;i sta#539;ii de transport icirc;n comun.
Costuri minime: Cheltuieli de icirc;ntre#539;inere extrem de mici.
Actele sunt preg#259;tite pentru vacirc;nzare
Suna acum #537;i programeaz#259; o vizionare!
Nu te limita la o singur#259; ofert#259;! Sun#259;-ne #537;i icirc;#539;i prezent#259;m o list#259; personalizat#259; de variante icirc;n bugetul t#259;u.
Ia#537;i ndash; Din 2014, Expertul t#259;u Imobiliar de icirc;ncredere!

Detalii proprietate

ID anunț VDI553.1232257
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 14 mp
Suprafață construită 15 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 1.321 EUR/mp

location_on Localizare

Podu Ros, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Iasi Estate Imobiliare
Iasi Estate Imobiliare Agenție imobiliară
Alin Sergiu
Alin Sergiu
Iasi Estate Imobiliare
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 18.500 €
18.500 € 125.000 €
Medie zonă:51.407 €