VDI.ro

Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || cu...

Popesti-Leordeni, Centura

135.000 EUR

Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare

location_on Popesti-Leordeni, Centura, Bucuresti Ilfov

135.000 EUR
1.080 EUR/mp
ID: VDI643.1204803 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 19 vizualizări
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 1
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 2
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 3
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 4
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 5
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 6
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 7
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 8
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 9
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 10
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 11
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 12
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 13
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 14
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 15
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 16
Casa duplex de vanzare || Popesti Leordeni || 4 camere || curte mare - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 125 mp bathtub 3 băi calendar_today 2025 home 125 mp constr. terrain 290 mp teren

Descriere

Va propunem spre vanzare o vila tip duplex situata in Popesti-Leordeni, in zona Centura, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid catre Bucuresti.
Proprietatea dispune de 4 camere, dintre care 3 dormitoare, avand o suprafata construita de 125 mp si o suprafata utila de 125 mp. Terenul are o suprafata totala de 290 mp, iar curtea libera individuala este de aproximativ 200 mp, perfecta pentru relaxare, gradina sau amenajare zona BBQ.
Casa este construita in anul 2025 din caramida si beneficiaza de izolatie termica exterioara, oferind eficienta energetica si confort pe tot parcursul anului.
Compartimentare si dotari:
3 bai bucatarie 1 balcon finisaje moderne: faianta, lavabil, glet si var/huma pardoseli din parchet si gresieCurtea individuala ofera intimitate si multiple posibilitati de amenajare, fiind un avantaj major pentru familii sau pentru cei care doresc spatiu exterior propriu.
Pret: 135.000 euro nemobilata sau 163.000 euro complet mobilata si utilata, cu gradina amenajata si gard din betonPentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1204803
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 125 mp
Suprafață construită 125 mp
Suprafață teren 290 mp
Camere 4
Băi 3
An construcție 2025
Preț/mp 1.080 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Centura, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 135.000 €
100.000 € 588.000 €
Medie zonă:235.531 €