VDI.ro

Casa 4 camere Valea Lupului Iasi

Valea Lupului

174.900 EUR

Casa 4 camere Valea Lupului Iasi

location_on Valea Lupului, Iasi

174.900 EUR
1.345 EUR/mp
ID: VDI628.1210797 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 22 vizualizări
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 1
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 2
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 3
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 4
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 5
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 6
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 7
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 8
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 9
Casa 4 camere Valea Lupului Iasi - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 130 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 145 mp constr. terrain 600 mp teren

Descriere

Casa de vanzare situata in Valea Lupului - Iasi, judetul Iasi.
Constructie din caramida, finalizata in 2025, cu o suprafata utila de 130 mp, cu un regim de inaltime Parter + Etaj, compartimentata astfel:
Parter: un hol, un living + bucatarie + zona de dinning, o baie , o terasa generoasa, din casa.
Etaj: 3 dormitoare, o baie , un hol + casa scarii.

Teren: 600 mp , imprejmuit cu gard de metal, fundatie de beton, alei pavate, cale de acces din asfalt, loc de parcar e pavat.
Dotari:
izolatie exterioara cu termosistem 10 cm
acoperis din tabla , tamplarie tripan Salamander,
finisaje interioare de calitate superioara, obiecte sanitare in bai,
usi interioare.
Utilitati: centrala termica prin condensare pe gaz, incalzire prin pardoseala, apa curenta.
Terenul este imprejmuit cu gard de metal, fundatie + stalpi de beton.
Statia de autobuz in imediata apropiere, la intersectia 5 drumuri + magazinele alimentare Mega Image , Penny, farmacie.
Zona cu acces facil catre centrul orasului Iasi: Centru, Copou, Miroslava, Tatarasi, Dacia, Dancu, Sararie, Pacurari, Galata, Holboca, Tomesti, Breazu, Nicolina, Dacia.

Detalii proprietate

ID anunț VDI628.1210797
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 130 mp
Suprafață construită 145 mp
Suprafață teren 600 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
An construcție 2025
Preț/mp 1.345 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Valea Lupului, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 174.900 €
139.000 € 420.000 €
Medie zonă:251.533 €