VDI.ro

RECO apartament 3 camere in Rogerius

Oradea, Decebal

97.500 EUR

RECO apartament 3 camere in Rogerius

location_on Oradea, Decebal, Bihor

97.500 EUR
1.413 EUR/mp
ID: VDI316.1228392 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 24 vizualizări
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 1
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 2
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 3
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 4
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 5
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 6
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 7
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 8
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 9
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 10
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 11
RECO apartament 3 camere in Rogerius - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 69 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1980 home 85 mp constr.

Descriere

ID5449#IA88 RECO Imobiliare va propune spre vanzare apartament cu 3 camere la pret de 2 in Rogerius
Apartamentul este cu 3 camere, decomandat, confort 1 , situat in cartierul Decebal, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata utila de 69 mp . Imobilul are 1 bucatarie mare , hol , debarale , living , 2 dormitoare , 2 bai , 1 balcon , amplasat intr-o zona linistita in apropriere de magazine , scoli si mijloace de transport in comun .
Apartamnetul se vinde semimobilat sau fara mobila .
Pret - 97.500 EUR
inf tel - 0376.443.700 - pentru mai multe detalii va asteptam cu drag la vizionare .

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1228392
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 69 mp
Suprafață construită 85 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 1.413 EUR/mp

location_on Localizare

Decebal, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 97.500 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.448 €