VDI.ro

Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga

Azuga, Central

49.500 EUR

Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga

location_on Azuga, Central, Prahova

49.500 EUR
1.269 EUR/mp
ID: VDI556.1231960 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 53 minute în urmă
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 1
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 2
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 3
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 4
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 5
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 6
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 7
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 8
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 9
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 10
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 11
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 12
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 13
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 14
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 15
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 16
Apartament cu 2 camere de vanzare in Azuga - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 39 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1973 home 44 mp constr.

Descriere

Descoper#259; confortul unui apartament cochet situat chiar icirc;n centrul sta#539;iunii Azuga, la doar cacirc;#539;iva pa#537;i de parcul central, magazine #537;i punctele de interes ale ora#537;ului.
Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit icirc;n anul 1973. Proprietatea este ideal#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; permanent#259;, cacirc;t #537;i pentru vacan#539;e sau investi#539;ie icirc;n regim turistic.
Apartamentul a fost modernizat #537;i beneficiaz#259; de:
tacirc;mpl#259;rie PVC cu geam termopan; central#259; termic#259; proprie #537;i calorifere; termosistem exterior; u#537;#259; metalic#259; la intrare; u#537;i interioare PVC; se vinde complet mobilat #537;i utilat.Un mare avantaj al propriet#259;#539;ii icirc;l reprezint#259; priveli#537;tea frumoas#259; c#259;tre munte #537;i c#259;tre parc, oferind un ambient pl#259;cut #537;i relaxant icirc;n orice anotimp.
Blocul dispune de locuri de parcare icirc;n apropiere.
Pentru mai multe informa#539;ii #537;i programarea unei vizion#259;ri:Mervani ImobiliareAgentia Imobiliara Mervani ndash; 0729.935.536

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1231960
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 39 mp
Suprafață construită 44 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1973
Preț/mp 1.269 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Azuga, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 49.500 €
49.500 € 120.000 €
Medie zonă:73.833 €