VDI.ro

COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron

Sibiu, Vasile Aron

116.500 EUR

COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron

location_on Sibiu, Vasile Aron, Sibiu

116.500 EUR
1.942 EUR/mp
ID: VDI550.1215033 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 1
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 2
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 3
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 4
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 5
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 6
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 7
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 8
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 9
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 10
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 11
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 12
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 13
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 14
COMISION 0!Apartament 3 camere,DECOMANDAT in Sibiu-V.Aron - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 60 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1980 home 87 mp constr.

Descriere

Apartament de vanzare in Sibiu-3 camere -zona Vasile Aron
Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat si spatios,situat in zona Vasile Aron,o locatie apreciata de locuitorii Sibiului.Acest apartament reprezinta o investitie pentru cei care apreciaza linistea unui cartier autentic in Sibiu.
Descriere detaliata apartament de vanzare in Sibiu:
Apartamentul este situat la parter(din 4 etaje) si are o suprafata utila de aproximativ 60mp.In plus,apartamentul beneficiaza si de o boxa inchisa cu suprafata de 8mp.Acest apartament este decomandat,foarte spatios,avand bucataria separata si utilata.
Stadiul de predare:Proprietatea este intabulata si se poate cumpara imediat,atat din surse proprii cat si cu credit bancar.Imobilul se va preda mobilat si utilat conform pozelor.
Aspecte importante:
Locatie in Sibiu,zona apreciata
Disponibil imediat
Boxa proprie pentru depozitare
Zona linstita
Proprietarii au acces la o zona comuna de gradina/spatiu verde pentru relaxare
Parter,izolatie interior/exterior
Decomandat
Zona Vasile Aron
Aproape de servicii:magazine,scoli,banci,piata,farmacii,mijloace de transport,benzinarie
Locatie apartament in Sibiu:
Caile de acces pana la proprietate sunt 100% iluminate si amenajate.Imobilul este situat intr-o zona cu acces rapid spre zonele de interes ale orasului,arterele principale,zonele centrale dar si catre autostrada.
Va multumim ca ati ales sa colaboram! Sustinem transparenta si increderea in imobiliare!