VDI.ro

BASTION - APARTAMENT 1 CAMERA - mobilat , utilat , decomand...

Timisoara, Medicina

27.000 EUR

BASTION - APARTAMENT 1 CAMERA - mobilat , utilat , decomandat

location_on Timisoara, Medicina, Timis

27.000 EUR
2.250 EUR/mp
ID: VDI459.1231890 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 3 ore în urmă | 1 vizualizări
BASTION - APARTAMENT 1 CAMERA -  mobilat , utilat , decomandat - foto 1
BASTION - APARTAMENT 1 CAMERA -  mobilat , utilat , decomandat - foto 2
BASTION - APARTAMENT 1 CAMERA -  mobilat , utilat , decomandat - foto 3
BASTION - APARTAMENT 1 CAMERA -  mobilat , utilat , decomandat - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 12 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1970 home 15 mp constr.

Descriere

Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament de 1 camera, situat in zona BASTION-MEDICINA. Apartamentul este aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport icirc;n comun; acces rapid catre centre universitare,magazine, farmacii si parcuri. Apartamentul este situal la PARTERUL al unui imobil cu 4 etaje si este complet mobilat, decomandat, iar confortul termic se realizeaza cu ajutorul retelei de termoficare a orasului. Compartimentarea se face astfel: 1 living mobilat - 1 bai .Apartamentul se vinde complet mobilat, exact cum se vede in poze.Informatiile cu caracter tehnic ne sunt furnizate de catre proprietar.Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1231890
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 12 mp
Suprafață construită 15 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1970
Preț/mp 2.250 EUR/mp

location_on Localizare

Medicina, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)