VDI.ro

Bartolomeu

Brasov, Bartolomeu

230.000 EUR

Bartolomeu

location_on Brasov, Bartolomeu, Brasov

230.000 EUR
1.901 EUR/mp
ID: VDI28.1216573 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
Bartolomeu - foto 1
Bartolomeu - foto 2
Bartolomeu - foto 3
Bartolomeu - foto 4
Bartolomeu - foto 5
Bartolomeu - foto 6
Bartolomeu - foto 7
Bartolomeu - foto 8
Bartolomeu - foto 9
Bartolomeu - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 121 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2012 home 125 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% + tva din valoarea de tranzactionare.
Apartament 4 camere, decomandat,terasa, boxa, parcare,bucatarie mobilata si utilata.
Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1216573
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 121 mp
Suprafață construită 125 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2012
Preț/mp 1.901 EUR/mp

location_on Localizare

Bartolomeu, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 230.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.176 €