VDI.ro

andat si 3 dormitoare

Oradea, Nufarul

113.900 EUR

andat si 3 dormitoare

location_on Oradea, Nufarul, Bihor

113.900 EUR
1.466 EUR/mp
ID: VDI316.1229107 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 2 ore în urmă | 31 vizualizări
andat si 3 dormitoare - foto 1
andat si 3 dormitoare - foto 2
andat si 3 dormitoare - foto 3
andat si 3 dormitoare - foto 4
andat si 3 dormitoare - foto 5
andat si 3 dormitoare - foto 6
andat si 3 dormitoare - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 78 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 1990 home 98 mp constr.

Descriere

RECO IMOBILIARE VA PROPUNE SPRE VAZAREUn apartament spatios, ideal pentru familie, in Nufarul. Compartimentarea practica si zona linistita fac diferenta in viata de zi cu zi.#[4207]Apartament cu 4 camere situat in zona Nufarul, Oradea, pe Aleea Onisifor Ghibu.Situat la etajul 3 din 4, proprietatea este decomandata.Compus din 1 living mare, 3 dormitoare, 1 bucatarie, 2 bai si 1 balcon.Suprafata utila: 77.68 mp.Zona este una bine conectata, cu acces rapid la mijloace de transport in comun, supermarketuri, farmacii si centre comerciale, iar in apropiere gasesti scoli, gradinite si parcuri.Pret: 113,900 EURTelefon: 0376443700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1229107
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 78 mp
Suprafață construită 98 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1990
Preț/mp 1.466 EUR/mp

location_on Localizare

Nufarul, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 113.900 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.565 €