VDI.ro

Apartament 4 camere Stefan cel Mare

Bucuresti, Stefan cel Mare

210.000 EUR

Apartament 4 camere Stefan cel Mare

location_on Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov

210.000 EUR
2.188 EUR/mp
ID: VDI614.1208540 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
Apartament 4 camere Stefan cel Mare - foto 1
Apartament 4 camere Stefan cel Mare - foto 2
Apartament 4 camere Stefan cel Mare - foto 3
Apartament 4 camere Stefan cel Mare - foto 4
Apartament 4 camere Stefan cel Mare - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 96 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 1982 home 96 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Stefan cel Mare, intr-un imobil construit in anul 1982 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 96 mp. ID intern: FAST94.

Detalii proprietate

ID anunț VDI614.1208540
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 96 mp
Suprafață construită 96 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1982
Preț/mp 2.188 EUR/mp

location_on Localizare

Stefan cel Mare, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 210.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.038 €