VDI.ro

Apartament 3 camere de vanzare Tatarasi,

Iasi, Tatarasi

67.000 EUR

Apartament 3 camere de vanzare Tatarasi,

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

67.000 EUR
1.718 EUR/mp
ID: VDI1.1217049 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 19 vizualizări
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 1
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 2
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 3
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 4
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 5
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 6
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 7
Apartament 3 camere  de vanzare  Tatarasi, - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 39 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1970 home 42 mp constr.

Descriere

Oferta noua! Apartament in Tatarasi de 42mp, cu 3 camere plus balcon inchis, fara risc seismic!
Amplasat intr-un bloc reabilitat termic, construit in anul 1970, cu scara curata si bine intretinuta, locatia imobilului ofera acces facil catre mijloacele de transport in comun, gradinite, scoli si centre comerciale.
Apartamentul este de tip nedecomandat si a fost complet renovat.
Ferestrele, realizate din PVC termopan, asigura o frumoasa vedere a zonei linistite cu verdeata din proximitatea blocului.
Va asteptam la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1217049
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 39 mp
Suprafață construită 42 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1970
Preț/mp 1.718 EUR/mp

location_on Localizare

Tatarasi, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 67.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.718 €