VDI.ro

apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomand...

Braila, Obor

80.000 EUR

apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor

location_on Braila, Obor, Braila

80.000 EUR
920 EUR/mp
ID: VDI446.1208946 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 29 vizualizări
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 1
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 2
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 3
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 4
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 5
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 6
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 7
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 8
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 9
apartament 3 camere parter, balcon 27 mp, confort 1 decomandat, Obor - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 87 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1980 home 87 mp constr.

Descriere

AP. 3 camere confort 1 Decomandat, parter
* Balcon 27 mp
* Bucatarie mutata pe balcon
* Tamplarie interioara si exterioara din PVC cu geam termopan
* Centrala termica
* Faianta si gresie de actualitate
* Foarte bine intretinut
* Se poate vinde si mobilat
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS7242
amp;07

Detalii proprietate

ID anunț VDI446.1208946
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 87 mp
Suprafață construită 87 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 920 EUR/mp

location_on Localizare

Obor, Braila, Braila (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 80.000 €
20.000 € 169.899 €
Medie zonă:61.955 €