VDI.ro

Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall

Iasi, Palat

150.000 EUR

Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall

location_on Iasi, Palat, Iasi

150.000 EUR
3.061 EUR/mp
ID: VDI594.1208779 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 17 vizualizări
Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall - foto 1
Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall - foto 2
Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall - foto 3
Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall - foto 4
Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall - foto 5
Apartament 3 camere Bloc Nou Palas Mall - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 49 mp bathtub 1 baie layers Et. 10 calendar_today 2017 home 49 mp constr.

Descriere

Vrei un apartament cu o vedere superba catre Palas Mall si Palat? Am un apartament cu 3 camere , situat in zona Palas intr-un bloc nou pe etajul 10 cu o vedere superba.Apartamentul se afla intr-o stare foarte buna.Este un model de 3 camere open space cu o suprafata de 49 mp.Apartamentul are ca imbunatatiri:-centrala termica proprie-tamplarie PVC cu geamuri termopan -gresie, faianta, parchet-usa metalica intrare-2 lifturiApartamentul se vinde exact cum se vede in poze, este perfect si pentru investitie pe termen lung, in momentul de fata se inchiriaza in regim hotelier.Pret 150.000 euro!Se accepta orice modalitate de plata.Contact 0769517667 Claudiu

Detalii proprietate

ID anunț VDI594.1208779
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 49 mp
Suprafață construită 49 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 10
Nr. etaje clădire 10
An construcție 2017
Preț/mp 3.061 EUR/mp

location_on Localizare

Palat, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 150.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.447 €