VDI.ro

Apartament 2camere Bucium + curte 25mp

Iasi, Bucium

59.000 EUR

Apartament 2camere Bucium + curte 25mp

location_on Iasi, Bucium, Iasi

59.000 EUR
1.686 EUR/mp
ID: VDI199.1221700 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 10 vizualizări
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - foto 1
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - foto 2
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - foto 3
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - foto 4
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - foto 5
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 35 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2025 home 35 mp constr.

Descriere

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere model open space living si bucatarie, cu o suprafata utila de 35mp + curte de 25mp si este pozitionat la etaj parter pe mijloc.Imobilul se afla pozitionat in zona Bucium cu acces pe la Onix - Bellaria cu statie de mijloc de transport la 300metri.Imobilul face parte din cadrul unui proiect de 6 blocuri realizate pe o structura de cadre din beton.Beneficiaza de toate utilitatile inclusiv canalizare.Pret credit 64.000.Loc parcare 6000Euro intabulata !Se accepta credit.

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221700
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 35 mp
Suprafață construită 35 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2025
Preț/mp 1.686 EUR/mp

location_on Localizare

Bucium, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 59.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.718 €