VDI.ro

Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metr...

Popesti-Leordeni, Fermei

81.200 EUR

Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

81.200 EUR
1.845 EUR/mp
ID: VDI643.1231087 | Publicat: 19.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 4 vizualizări
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 1
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 2
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 3
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 4
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 5
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 6
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 7
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 8
Apartament 2 camere Tip Studio - Biruintei || 15 minute Metrou Berceni - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 44 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2025 home 44 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere Tip Studio de vanzare ndash; Popesti Leordeni || Biruintei
Suprafata utila: 44.10 mp Etaj intermediar Incalzire in pardoseala Tamplarie Salamander Tripan Localizare excelenta ndash; Strada Biruintei, Popesti Leordeni La doar 15 minute de statia de metrou Berceni
Pret apartament: 81.200 Euro TVA inclus
Locuri de parcare disponibile: Parcare exterioara ndash; 8.500 Euro + TVA Parcare subterana ndash; 10.000 Euro + TVA
Termen de finalizare: Decembrie 2026
Contact: 0787347251Ideal pentru familie sau investitie!Nu rata ocazia de a avea un apartament modern, spatios si bine pozitionat!

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1231087
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 44 mp
Suprafață construită 44 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 6
An construcție 2025
Preț/mp 1.845 EUR/mp

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)