VDI.ro

Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisi...

Bucuresti, Tei

74.000 EUR

Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil

location_on Bucuresti, Tei, Bucuresti Ilfov

74.000 EUR
1.850 EUR/mp
ID: VDI387.1228329 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 26 vizualizări
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 1
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 2
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 3
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 4
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 5
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 6
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 7
Vanzare apartament 2 camere renovat Lacul tei/ Grigore Moisil - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 40 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1977 home 40 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, intr-un imobil construit in anul 1977 , disponibil la etajul 8 din 10, cu o suprafata utila de 40 mp.
ID intern: 7R-3388.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1228329
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 40 mp
Suprafață construită 40 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 8
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1977
Preț/mp 1.850 EUR/mp

location_on Localizare

Tei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Da
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Ionut Anghel
Ionut Anghel
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 74.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.025 €