VDI.ro

Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG

Iasi, Aleea Tudor Neculai

99.000 EUR

Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG

location_on Iasi, Aleea Tudor Neculai, Iasi

99.000 EUR
1.941 EUR/mp
ID: VDI577.1228983 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 17 vizualizări
Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG - foto 1
Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG - foto 2
Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG - foto 3
Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG - foto 4
Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG - foto 5
Apartament 2 camere, parter înalt- Rondul Vechi, CUG - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1986 home 51 mp constr.

Descriere

Agentia Top Imobil va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat situat in zona Rondul Vechi CUG, la un parter inalt, intr-un bloc construit in anul 1986.
Apartamentul dispune de o suprafata utila de 51mp, are centrala termica, izolatie exterioara, geam la baie, termopane, canalizare separata.
Imobilul este situat intr-o zona linistita si cu acces facil la mijloacele de transport in comun, in vecinatatea centrelor comerciale, farmaciilor, scolilor si al oricarui punct de interes.
Pret: 99.000 euro
Contact: 0741 991 230Nu este ceea ce cauti? Contacteaza-ne pentru alte oferte si o cautare mai personalizata pentru nevoile tale!

Detalii proprietate

ID anunț VDI577.1228983
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 51 mp
Suprafață construită 51 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1986
Preț/mp 1.941 EUR/mp

location_on Localizare

Aleea Tudor Neculai, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 99.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.059 €