VDI.ro

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa

Bucuresti, Metalurgiei

113.000 EUR

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa

location_on Bucuresti, Metalurgiei, Bucuresti Ilfov

113.000 EUR
2.108 EUR/mp
ID: VDI643.1232435 | Publicat: 22.05.2026 | Actualizat: 17 ore în urmă | 4 vizualizări
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 1
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 2
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 3
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 4
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 5
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 6
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 7
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 8
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 9
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 10
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 11
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 12
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 13
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 14
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 15
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 16
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 17
Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 54 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2022 home 54 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022.
Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil.
Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia uscatorului de rufe, fiind pregatit pentru mutare imediata.
Proprietatea beneficiaza de loc de parcare si boxa, incluse in pret, un avantaj important pentru confort si depozitare.
Localizarea este foarte buna, cu acces rapid la facilitati:
statie de autobuz la doar 2 minute (linia 241) acces facil la mijloace de transport STB la aproximativ 8 minute de Kaufland si Lidl, unde regasiti easybox si statie de incarcare pentru masina electricaZona este linistita si in continua dezvoltare, potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie.
Pret: 113.000 euro
Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1232435
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 54 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 7
An construcție 2022
Preț/mp 2.108 EUR/mp

location_on Localizare

Metalurgiei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)