VDI.ro

Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residenc...

Popesti-Leordeni, Fermei

129.900 EUR

Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

129.900 EUR
2.498 EUR/mp
ID: VDI652.1229426 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 26 vizualizări
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 1
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 2
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 3
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 4
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 5
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 6
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 7
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 8
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 9
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 10
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 11
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 12
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 13
Apartament 2 camere finalizat - Metrou Berceni -Joy Residence - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 52 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2025 home 59 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere + loc de parcare subteran inclus ndash; Joy Residence Berceni - str.BIRUINTEI 87 129.900 euro; Popesti-Leordeni ndash; la doar 7 minute de metrou Berceni (600m, acces pietonal prin pasarela) 52 mp utili | 59,3 mp total Decomandat Incalzire in pardosealaCentrala proprie Aer conditionat LG cu pompa de calduraLoc de parcare subteran inclusSe vinde complet mobilat si utilat, exact ca in poze.Bucatarie premium cu electrocasnice Bosch, chiuveta Franke si masina de spalat Whirlpool.Mobilier modern, dressinguri IKEA PAX, blackout premium si pat realizat la comanda.Ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie- min 500 euro chirie 0767440693

Detalii proprietate

ID anunț VDI652.1229426
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 52 mp
Suprafață construită 59 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 6
An construcție 2025
Preț/mp 2.498 EUR/mp

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 129.900 €
44.950 € 265.000 €
Medie zonă:110.261 €