VDI.ro

Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc n...

Iasi, Dacia

170.368 EUR

Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou

location_on Iasi, Dacia, Iasi

170.368 EUR
3.042 EUR/mp
ID: VDI613.1206765 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 23 vizualizări
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 1
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 2
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 3
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 4
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 5
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 6
Apartament 2 camere | 56 mp utili | Mobilat complet | Bloc nou - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 56 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2024 home 56 mp constr.

Descriere

Descoper#259; acest apartament cu 2 camere situat icirc;n ansamblul reziden#539;ial Comat Towers, la intersec#539;ia cartierelor Dacia #537;i P#259;curari. O zon#259; consacrat#259; a Ia#537;ului, cu acces rapid la #537;coli, gr#259;dini#539;e, pia#539;#259;, magazine, transport public #537;i principalele puncte de interes ale ora#537;ului.Apartamentul are o suprafa#539;#259; de 58 mp, compartimentat#259; icirc;n:bull; Living + Buc#259;t#259;rie + hol: 31,8 mp;bull; Dormitor: 16,1 mp;bull; Baie: 4,8 mp;bull; Logie: 5,3 mp.
Se vinde mobilat si amenajat exact ca icirc;n imagini. Interior luminos, bine propor#539;ionat, ideal pentru cei care apreciaz#259; spa#539;iile deschise.
Facilit#259;#539;i ale complexului:bull; Cl#259;diri cu structur#259; solid#259; pe pilo#539;i fora#539;i #537;i radier general;bull; Parc#259;ri subterane, lifturi rapide, supraveghere video 24/7;bull; Zone verzi, locuri de joac#259;, alei pietonale;bull; Supermarket, cafenea, cabinete medicale, farmacie, salon de icirc;nfrumuse#539;are, sta#539;ii de icirc;nc#259;rcare auto, easyBox.bull; Ad#259;post ALA.
Finisaje premium: parchet trafic intens, gresie #537;i faian#539;#259; import Italia/Spania, u#537;i Porta Doors, usa intrare blindata, tacirc;mpl#259;rie cu 6 camere #537;i sticl#259; tripan, central#259; termic#259; icirc;n condensare.Pre#539;: 170.368 euro (TVA inclus).Pre#539;ul este valabil pentru plata integral#259;, pentru un apartament situat icirc;ntr-un bloc finalizat.Locul de parcare se achit#259; separat (16.820 euro TVA inclus).Comisionul este 0 pentru cump#259;r#259;tor.Hai s#259; vezi un apartament perfect pentru locuin#539;#259; personal#259; sau investi#539;ie, icirc;ntr-o zon#259; bine conectat#259; a ora#537;ului, icirc;ntr-un proiect reziden#539;ial de referin#539;#259; pentru Ia#537;i. Contacteaz#259;-ne pentru detalii #537;i programarea unei vizion#259;ri.Atlas Realty | ImobiliarePartenerii t#259;i icirc;n noi icirc;nceputuri!0786822922

Detalii proprietate

ID anunț VDI613.1206765
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 56 mp
Suprafață construită 56 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 11
An construcție 2024
Preț/mp 3.042 EUR/mp

location_on Localizare

Dacia, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)